laserline

Kontakt

Nieuwsgierig geworden?

Des te beter. Bel ons eenvoudig, wij nemen de tijd voor een uitgebreid advies, zonder verplichtingen! Wij verheugen ons op een volgende uitdaging!


Auf der Insel 9
46348 Raesfeld

Raesfeld - Tel.: +49 (0) 28 65 - 10 66 0
Raesfeld - Fax: +49 (0) 28 65 - 10 66 1

Info@Bena.de

Uw aanspreekpartner:

s.bena@bena.de
Sylvie Bena, boekhouding – kantoor, PR

f.bena@bena.de
Frank Bena, Vakfotograaf

f.wonink@bena.de
Fred Wonink, AD - Grafik, Multimedia
Uw aanspreekpartner voor uw reklame in de Nederlandse en Engelse taal. Your contact in English

hd.thiel@bena.de
Hans-Dieter Thiel, Accountmanager (extern) voor web implementering

p.bena@bena.de
Peter Bena, Marketing en accountmanager

m.penz@bena.de
Marnie Penz, kantoor



laserline